Щановні батьки! Ми створили нову сторінку у фейсбуці : натисніть тут!

( запрошуємо вподобати нашу сторінку , слідкуйте за новинами з життя дитячого садка)


Шановні батьки! Вивчайте з дітьми правила безпеки в побуті, на вулиці й дорозі!

Вчимо правила з дітьми: - " При виникненні пожежі негайно треба викликати пожежну охорону за телефоном «101»"До вашої уваги: Відео семінару на тему: "Формування духовно-моральних цінностей у дошкільників".Виховуємо дітей на основі українських народних традицій: Відео "Масляна"


Скористайтеся нашими порадами!

ПРОПОНУЄМО ВАМ ОЗНАЙОМИТИСЯ З ПОПУЛЯРНИМИ МЕТОДАМИ ВИХОВАННЯ, які допоможуть вам досягнути складної науки – виховання та розвитку особистості вашого малюка, майбутнього громадянина нашої держави.

/Files/images/Deti23.gif

Дитячі заповіді для батьків, бабусь, дідусів.

1. Дорогі батьки, пам'ятайте, що ви самі запросили мене до своєї родини. Колись я залишу батьківську оселю, але до того часу навчить мене мистецтву бути людиною.

2. У моїх очах світ виглядає інакше. Прошу вас, поясніть мені, що, коли і чому кожен з нас має в ньому робити.

3.Мої рученята ще маленькі. Не очікуйте від мене досконалості, коли я застилаю ліжко, малюю або кидаю м'яча.

4.Мої почуття ще недозрілі. Прошу, будьте чуйними до моїх потреб!

5.Щоб розвиватися, мені потрібне ваше заохочення, а не тиск.

6.Лагідно критикуйте і оцінюйте, але - не мене, а лише мої вчинки.

7.Давайте мені трохи самостійності, дозвольте робити помилки, щоб я на них учився. Тоді я зможу приймати самостійні рішення у дорослому житті.

8.Прошу, не робіть усього за мене, бо я виросту переконаним у своїй неспроможності виконувати завдання згідно з вашими очікуваннями.

9. Я вчусь у вас всьому: словам, інтонації, манері поведінки. Ваші слова, почуття і вчинки повертатимуться до вас через мене.

10. Любі мої, я вас дуже-дуже люблю! Покажіть мені, що ви мене також любите!

Безпека життєдіяльності дітей в закладі та вдома

Шановні батьки! Під час весняно-літнього періоду не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, побутовою хімією, ліками, тощо. Пам'ятайте, що вимірюватимуться згодом витрачені хвилини ціною життя та здоров'я вашої найдорожчої людини. Щоб неждана мить не стала бідою, слід давати дітям чіткі уявлення, як діяти у тій чи іншій ситуації. Пам'ятайте, що життя та здоров'я наших дітей залежить тільки від нас подбайте про безпеку дітей!
Кiлькiсть переглядiв: 394

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.